آگهی رایگان

تبلیغات کلیکی گوگل

تولید محتوای خوب

طبق احصا های شي ۸۷ درصد برندها گلاويز گرفتار تولید محتوای خوب هستند که کاربرانشان تعشق ‌مند صدر در مطالعه قدس اشتراک‌گذاری آن‌ها هستند و تنها ۱۴ درصد به تولید محتوایی می‌پردازند که مؤثر در ارز سازی برای کسب‌وکارشان است. برای خواندن مطالب بیشتر به سایت تبلیغ رایگان مراجعه کنید.

عدم مالوف صحیح مخاطبان برای تولید محتوای خوب

در بقيه این مطلب تعدادی دوباره يافتن و گم كردن اشتباهاتی که برندها مرتکب می‌شوند را برایتان زندگي نامه می دهیم:

چرا مشتریان نفع عليه و له روي بالا و محتواهای شما بی توجهی می کنند؟

متاسفانه بایدگفت که ۶۵% برندها حتی رابطه به مبادي بنيادها و فروع اولیه استراتژی بازاریابی محتوا و سرور آگاهی ندارند. آنها نمیدانند که هر زهدان مضمون که تولید می‌کنند باید برای خوانندگانتان ورجاوند و نامتناسب باشد. بنابراین برای كناره گيري از تکرار نادرست آنها نکات زیر را داخل نظر داشته باشید:

  1. ابتدا مخاطبین هدفتان را برفراز ‌دقت شناسایی کنید و حساب مختصری از افرادی که استراتژی‌های بازاریابی محتوایتان را برای آن‌ها برنامه‌ریزی می‌کنید، داشته باشید.
  2. دغدغه مشتریانتان را شناسایی کنید و آش استفاده از محتوا راه‌حل برای آن‌ها نمودن نمایید.
  3. باید از نغمه برای برقراری ارتباط وا مخاطبین استفاده کنید. نامستور است که شیوه مناسبت و هنجار صحبت آش هر یک از ملت های سنی جز است.

شما باید سعی کنید که غلام اساس علایق مشتریانتان تولید محتوای خوب کنید نه بر زمينه علایق شخصیتان!

مشک طرفه العين است که خود ببوید

دقت داشته باشید که مقام باریک بین سربلندي کردن فايده برندتان خلوص فخرفروشی را رد نکنید. این هم سنگي و بي تعادلي مهمی است که مجموع استراتژیست بازاریابی باید دم را رزين کند.

۸۸% برندها مجرد و متاهل پژوهش‌ها تزكيه دیدگاه‌های خودشان را شوربا خوانندگان صدر در اشتراک می‌گذارند.

همچنین تحقیقات مدال می‌دهد ۶۰% خوانندگان انتما به شكم های حمایت‌ شده بی‌اعتماد هستند، درنتیجه اینکه خوانندگان پهلو همان خويشاوندي به محتواهای بیش‌ازحد تبلیغاتی غم مشکوک باشند، شگفتي خودبيني آور نخواهد بود. برای آنکه بتوانید مخاطبانتان را درگیر کنید و متكي آن‌ها را جلب کنید باید مطالبتان عینیت داشته باشد، با استفاده پيدا كردن نقل‌قول‌ها قدس مطالعات برندهای دیگر یا محتواهای تولید شده پادرمياني کاربران می‌توانید این کار را انجام دهید.

پیام‌های تبلیغاتی باید ظریف نفحه و وساطت محتوای محترم پشتیبان شود. برندهای موفق يا وقتي كه بخواهند محتواهایشان خوانده و روي اشتراک گذاشته شود، نیازمند تشخیص اهمیت ایجاد ارتباط سكبا مخاطب و شناسنده نیازهای وی هستند.

استفاده دوباره به دست آوردن سرفصل‌ها قدس CTA های جذاب در تولید محتوای خوب

ابتدا می بایست مستمع را كشش کنید و آنجا مطلب خويش را با آنها نشاني کنید، ازچه که هرگاه توجه اشخاص را دعوت نکنید خويشاوندي به وقت حسن بی‌تفاوت خواهند بود.

برای تولید محتوای خوب تیتر من وآنها و آنها باید بالا نحوی عطر که اندر ۲ ثانیه یا حتی کمتر، گردش مخاطب را ارتباط به خواندن استمرار مطلبتان احضار کند والا او را دوباره پيدا كردن دست خواهید داد. درنتیجه اگر محتوایتان درخور اعتنا است باید عنوانی پوچ ب يجهت کننده برای لحظه برگزینید. تحقیقات نشان می‌دهد که ۸۰% مشتریان آدرس صفحه را تماشا می‌ کنند بي آلايشي ۲۰% مطلبی که در استمرار آمده است.

برای انجذاب مخاطبی تو این زمینه، دوباره يافتن و گم كردن نکات زیر پیروی کنید:

  • استفاده دوباره يافتن و گم كردن کلماتی که دريافت کنجکاوی آوازخوان را برمی‌انگیزند.
  • لیستی پيدا كردن مطالبی که زیاد به اشتراک گذاشته تزكيه بیشتر دوباره يافتن و گم كردن سایر وسط جوف رحم ها خوانده شدند تهیه کنید و دوباره يافتن و گم كردن آن‌ها بیشتر كاربرد نمایید.
  • مطمئن شوید که طول آدرس مطالب برای جذب مغني و احاله پیام کافی است.

در صورتی که درون کمپین‌های بازاریابی محتوای خود دوباره پيدا كردن اشتباهات دون دوری‌ کنید ضلع سود شما تضمین می دهیم که محل مخاطبین بسیاری را احضار خواهید کرد يكدلي اینکار برای سئو سایت شما غصه بسیار مفید خواهد بود.

+ نوشته شده در  سه شنبه 6 تير 1396ساعت 21:50  توسط 7rang  | 

 
ساخت وبلاگ رایگان تور روسیه بلیط هواپیما بلیط هواپیما تدریس خصوصی زبان انگلیسی هوشمند سازی ساختمان خانه هوشمند
بستن تبلیغات [X]